Sposoby na chrapanie (6)Postanowienia noworoczne robi większość z nas. Naszym postanowieniem może być schudnięcie, zmiana diety, zmiana pracy lub skuteczne sposoby na chrapanie. Jak zabrać się za realizację postanowień i nie porzucić ich po tygodniu?

Po pierwsze, zastanówmy się dlaczego zdecydowaliśmy się podjąć dane postanowienie. Co było naszą motywacją? Jeśli zdecydowałeś się schudnąć, być może chcesz pięknie wyglądać w bikini. Nigdy nie zapominaj o tym celu – szczególnie w chwilach słabości. Możesz na przykład wydrukować kilka obrazków szczupłych osób, które pomogą Ci wytrwać z postanowieniu w chwilach słabości.

Po drugie – znajdź grupę znajomych z podobnym postanowieniem. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że w kilkuosobowej grupie łatwiej dotrzymuje się podjętych decyzji. Być może jest tak dlatego, że możesz poczuć się głupio, jeśli będziesz jedyną osobą, która się wyłamie. Dlatego niezależnie od tego, czy zdecydowałeś się schudnąć, nauczyć czegoś nowego lub znaleźć spodoby na chrapanie – znajdź grupę znajomych!