PSV remisuje z Heerenveen 1:1

PSV Eindhoven po raz kolejny zgubiło punty, tym razem podopieczni Cocu zremisowali na wyjeździe z sc Heerenveen 1:1, mimo dominacji PSV ponownie zabrakło skuteczności, a jedyne trafienie dla PSV zaliczył Luuk de Jong, który wyrównał wynik spotkania, po tym jak wcześniej gospodarzy na prowadzenie wyprowadził Coner Cavlan.

Każdy kto oglądał pierwszą kolejkę spotkań Eredivisie mógł powiedzieć o PSV że jest to drużyna której brakuje wykończenia, w kolejnym spotkaniu wyjazdowym drużyna to potwierdziła, po raz kolejny odnosząc wyjazdowy remis. Mimo przewagi na boisku, zawodnicy nie mogli trafić do siatki gospodarzy.

Pierwszego gola kibic obejrzeli w 55 minucie, kiedy to sędzia podyktował rzut karny dla gospodarzy, ten rzut pewnie na bramkę zamienił Cavlan. Po stracie gola, PSV rzucił się do odrabiania strat i już w 66 minucie mieliśmy 1:1, Maher podał do de Jonga a ten trafił do siatki.

Mimo szybkiego wyrównania goli więcej nie zobaczyliśmy, po raz kolejny PSV zawiódł a to dopiero trzecie spotkanie tego sezonu. Po trzech kolejkach podopieczni Cocu mają na koncie zaledwie 5 punktów. Teraz zawodników PSV czeka trudne spotkanie przed własną publicznością, już 30 sierpnia drużyna zmierzy się z Feyenoordem.