medycyna (33)Ostatnio bardzo narzekam na to, jak popsuło się moje zdrowie. Jestem wiecznie zmęczona, mam włosy i paznokcie w fatalnym stanie. Zrobiłam nawet wszystkie konieczne badania, ale nic z nich nie wynika. Wszystkie parametry są w porządku. Zatem najwyraźniej medycyna nie jest w stanie mi pomóc i będę musiała zastanowić się, jak sobie pomóc.
Na początku przeanalizowałam mój jadłospis. Rzeczywiście to, co jemy, ma wpływ na nasze zdrowie i znaczenia żywności nie da się przecenić. Nawet medycyna naukowa podnosi ten fakt i wskazuje na konieczność spożywania określonych produktów, a unikania innych. Poczytałam więc trochę o tym, jak komponować posiłki i jakie produkty jeść, żeby lepiej się poczuć.
Na razie nie widzę wymiernych efektów. Mam tylko wewnętrzne poczucie, że zaczęłam dbać o swoje zdrowie i że może coś dobrego z tego wyniknie. Dałam sobie kwartał na to, żeby coś się zmieniło i podchodzę do tego bardzo radykalnie. Po tym czasie sprawdzę, co na to medycyna, bo znów zrobię konieczne badania.

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.