ProHarmonia usytuowana jest w urzekającym miejscu, a mianowicie w centrum wczasowej miejscowości u podnóża Gór Złotych, gdzie krajobrazy są wprost niesamowite.
Rezydencja oferuje 20 pokoi na 36 miejsc noclegowych, więc nie jest to jakiś moloch tylko kameralny hotel zapewniający gościom spokój, komfort i prywatność. Wystrój pokoi jest w stylu boho ? chic, a więc najwyższej jakości naturalne materiały i elegancja. Każdy pokój to indywidualny styl; pokoje mają swoje nazwy i one odzwierciedlają wystrój wnętrza, a więc jest pokój Pod Aniołami, pokój Karen Blixen czy pokój Szeherezady.
Rezydenci ProHarmonii mogą zrelaksować się w fińskiej saunie, wziąć masaż w hotelowym SPA czy skorzystać z innych tego typu zabiegów.
Oferta hotelowa obejmuje nocleg, całodzienny pakiet żywieniowy, program fit & relaks, bufet witalnych herbat, a także jogę, wycieczki po okolicy z przewodnikiem. W rezydencji można także zorganizować spotkanie biznesowe, konferencję lub szkolenie gdyż są tu 3 sale konferencyjne na 70 miejsc dobrze wyposażone w potrzebny do takiej działalności sprzęt.