Jeżeli planujemy podróż do Londynu i nie jesteśmy ograniczeni czasowo, to łatwo możemy znaleźć najtańsze warianty. Loty do Londynu są z różnych większych miast Polski. Planując podróż dużo wcześniej, możemy sporo zaoszczędzić. W ofertach internetowych z wyprzedzeniem siedmiu lub ośmiu tygodni, przed planowaną podróżą, możemy znaleźć bilety w obie strony dużo, dużo tańsze.
Przewoźnicy są tak elastyczni, że ceny poszczególnych lotów bardzo różnią się, nie ma tutaj specjalnej zasady, po prostu jedne loty w niewielkim od siebie odstępstwie, mogą znacznie różnić się cenowo.
Na stronach internetowych są szczegółowe informacje w jaki sposób szukać biletów na dany, interesujący nas czas i jak zrobić by były to jak najtańsze opcje.
Jest bardzo dużo przewoźników oferujących loty do Londynu, przeciętny podróżny ma w czym wybierać, dlatego dobrze jest zawsze dokładnie wybrać a przedtem przejrzeć odpowiednią ofertę dla siebie.
Do Londynu bezpośrednio dolecimy z lotnisk z Wrocławia, Szczecina, Gdańska, Krakowa, Bydgoszczy, Warszawy, Lublina czy Rzeszowa. Natomiast sam Londyn obsługuje aż sześć lotnisk, największym lotniskiem przyjmującym bezpośrednie loty z Polski jest lotnisko Heathrow, z tego miejsca bardzo łatwo jest się dostać do centrum Londynu.
Podróż do Londynu można sobie doskonale zaplanować.