Klub Tenisowy WTS „ORZEŁ”

Zaczynasz swoją przygodę z tenisem, a może rodzice włożyli tobie do kołyski rakietę – bez względu na poziomom zaawansowania, korty WTS Orzeł staną się dla ciebie epicentrum tenisowych doznań.

Korty WTS Orzeł to klub tenisowy z prawdziwego zdarzenia. Ceglana nawierzchnia zadba o twoje stawy i pozwoli poczuć się, jak Rafael Nadal. Oferujemy wsparcie profesjonalnego personelu i przemiłą atmosferę.

Korty WTS Orzeł zapraszają wszystkich kochających tenisa i nie tylko. Zabierzcie swoich bliskich i wspólnie z nami zanurzcie się w świecie pełnym wesołych żółtych piłek. Rozgrywki ligowe, turnieje i więcej jeszcze atrakcji, związanych nie tylko z tenisem – to wszystko czeka na was w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku.

Gem, set, mecz! Buduj z nami swoje życiowe sukcesy; zacznij od tych sportowych. Korty WTS Orzeł to znakomita odskocznia od stresów dnia codziennego, okazja do poznania nowych ludzi, własnego ciała i fizycznego zmęczenia, które pokochacie i zaczniecie wracać po więcej.

Korty WTS Orzeł nie mogą się już wprost doczekać.

słowa kluczowe: stadion orła w warszawie, borys radkiewicz, orla pl, www orla pl, bydgoszcz tenis ziemny, 48512, tenis ziemny bydgoszcz