Tenis w Warszawie

Tenis jest jednym z najpopularniejszych sportów na świecie. Również w Polsce jest on popularny, szczególnie za sprawą takich sportowców jak Agnieszka Radwańska, czy Jerzy Janowicz. Oglądając poczynania takich gwiazd na arenie międzynarodowej coraz więcej młodych ludzi chce podążać w ich ślady. Dlatego właśnie korty tenisowe cieszą się rosnącą popularnością. W samej Warszawie jest bardzo dużo takich kortów. Jednak z samym rozpoczęciem gry zawsze wiąże się parę pytań. Wiele osób na przykład pyta o korty tenisowe Warszawa cennik.
Otóż odpowiedź na pytanie o ceny wynajmu kortu tenisowego w Warszawie jest prosta, ale zależna od dnia oraz od tego czy posiadamy wykupiony karnet czy nie. Otóż w dzień powszedni, z wykupionym karnetem za godzinę wynajmu kortu możemy zapłacić nawet 30 zł. Jednak jeśli takiego karnetu nie posiadamy, a kort tenisowy chcemy wynająć w weekend to koszt takiego wynajmu może wynieść nawet 50 zł za godzinę.
Jak widać ceny są zróżnicowane i zależą od paru czynników, ale nie są bardzo wygórowane.

słowa kluczowe: stadion orła w warszawie, borys radkiewicz, orla pl, www orla pl, bydgoszcz tenis ziemny, 48512, tenis ziemny bydgoszcz