Jak ubrać się na randkę? To pytanie zadajemy sobie i spędzamy godziny patrząc w szafę, zastanawiając się czy właściwie w ogóle mamy się w co ubrać. Dzieje się tak szczególnie wtedy, kiedy mamy spotkać się z osobą, na której bardzo nam zależy lub iść na pierwszą randkę z osobą, której jeszcze nie znamy.

Właściwie to należałoby rozpocząć od tego, gdzie zostaliśmy zaproszeni. Wszystko od tego zależy. Inaczej ubierzemy się do pubu, inaczej do restauracji, a inaczej do teatru. Pierwsza i uniwersalna zasada brzmi: ubiór (i makijaż) musi być zawsze dopasowany do okoliczności, w których się znajdujemy. Później powinniśmy określić cel randki i wiedzieć czy planujemy iść na pierwszą randkę z zamiarem dłuższego spotykania się czy zależy nam na przykład, żeby drugą stronę jednorazowo uwieść. Strój dobieramy do okoliczności i naszych zamiarów.

Chcesz z Nim pójść na randkę więcej, niż raz

Na Twoją korzyść zadziała naturalność. Zazwyczaj mężczyźni nie szukają na dłużej wyzywających kobiet. Można delikatnie podkreśli kształty i założyć to, co kojarzy się z kobiecością – sukienkę lub spódnicę. Ułożone naturalnie rozpuszczone włosy i delikatny makijaż dodadzą Ci uroku. Lepiej też wybrać sprawdzony zestaw ubrań, w którym czujesz się po prostu dobrze i swobodnie.

Chcesz z Nią pójść na randkę więcej, niż raz

Na Twoją korzyść zadziała niewymuszona swoboda w ubiorze. Kobiety zazwyczaj nie lubią, kiedy mężczyzna wygląda tak, jakby stał dłużej przed lustrem, niż one. Warto stawiać na sprawdzone i wygodne zestawy ubrań ze swojej szafy. Fajnie jest użyć ulubionego zapachu, ale nie za dużo, i także dobranego do okoliczności.

Nie chcesz z Nim więcej iść na randkę

Właściwie najlepiej może zadziałać zestaw: bardzo opięta sukienka, która ledwo zakrywa pupę z tak dużym dekoltem, że ledwo zasłania piersi, a także koniecznie buty na tak dużym obcasie, że ciężko będzie Ci swobodnie chodzić plus wyzywający makijaż. Facet będzie miał poczucie, że na randkę przyszedł z prostytutką, na którą się gapią wszyscy – małe szanse, że będzie Cię chciał zaprosić na randkę po raz kolejny.

Nie chcesz z Nią więcej iść na randkę

O ile spora grupa kobiet lubi u mężczyzn zarost, o tyle wygnieciona koszula, którą nosiłeś poprzedniego dnia powinna zadziałać. Do tego poobgryzane paznokcie i brudne ręce, a także nieumyte włosy. Na dokładkę, jakiś gruby złoty łańcuch w stylu gangsta. Albo odstaw się tak, że marne szanse, żeby Ona wyglądała lepiej niż ty. Możesz też wylać na siebie dużo drogich perfum…