Na pierwszej randce Panowie najczęściej chcą zabłysnąć pomysłowością, za to Panie liczą na romantyczną scenerię. Jednak najważniejsze jest to, aby stworzyć warunki do swobodnie i sympatycznie wspólnie spędzonego czasu, bo możliwości wyboru miejsca na pierwszą randkę są praktycznie nieograniczone.

Wybór miejsca zależy od tego, jak dobrze znamy osobę, którą chcemy zaprosić na pierwszą randkę. Bywa tak, że wiemy, co druga strona lubi. Wtedy wybór staje się łatwiejszy. Możemy sprawić komuś przyjemność, zapraszając Ją/Jego w miejsce, które z dużym prawdopodobieństwem polubi. Możemy zaproponować coś zupełnie odmiennego od utartych ścieżek lub odsłonić kawałek swojego świata i poprzez to dać się lepiej poznać. Zdarza się też tak, że nie wiemy o drugiej stronie nie wiemy prawie nic… Najczęściej na miejsce pierwszej randki wybierane są: kino, kawiarnia, restauracja czy pub.

Kino warto połączyć z kolacją

Film, na który razem pójdziecie, bez względu na to czy się spodoba czy nie, da Wam powód do rozmów. Kolacja w restauracji lub fajnym bistro będzie dowodem na to, że macie ochotę spędzić ze sobą trochę czasu.

Kawiarnia

Nawet, jeśli dla niektórych to banalne miejsce na pierwszą randkę, to czas spędzony przy kawie, herbacie, i być może smacznym ciastku, wróży sukces, dzięki prowadzeniu swobodnej rozmowy. To idealne miejsce dla tych, którzy czują się pewne siebie i po prostu lubią spędzać czas w ten sposób.

Restauracja

Jeśli mężczyzna zaprasza kobietę na pierwszą randkę do restauracji może zrobić na niej spore wrażenie. Ważne żeby policzył zasobność swojego portfela i nie porywał się na luksusową restaurację, na którą zaprosi dziewczynę raz, bo na więcej nie będzie go stać. Spośród wielu propozycji można wybrać przytulne małe restauracje czy bistro, żeby stworzyć intymny klimat i nie zostawić przy okazji fortuny. Choć należy pamiętać, że jest coraz większa grupa kobiet, która chce płacić za siebie.

Niektórzy przywiązują bardzo dużą wagę do wyboru miejsca pierwszej randki, zapominając o tym, że atmosferę spotkania wspólne stworzy przede wszystkim para spotykających się ludzi. Jeśli jednak standardowe propozycje wydają Ci się być zbyt nudne, banalne i oklepane, poszukaj idealnego miejsca na pierwszą randkę z calc24h.pl