Gdańsk Manchester i Gdańsk Stavanger

Lot

Nowe połączenia na trasach Gdańsk Stavanger i Gdańsk Manchester sprawiły, że wielu naszych rodaków przebywających na Wyspach ze względów naukowych czy ekonomicznych, może bez wyrzeczeń przylatywać do Polski nawet na krótkie okresy, ponieważ średni czas lotu na trasie Gdańsk Stavanger nie przekracza dwóch godzin, a cena biletu oscyluje wokół dwustu złotych, a bilety w cenach promocyjnych zakupić można za około pięćdziesiąt złotych.
Podróżowanie samolotem jest najbezpieczniejszą formą poruszania się po świecie. Statystyki są zgodne, katastrofy lotnicze to rzadkość, a wypadki samochodowe to codzienność, każdego dnia setki ludzi ginie na drogach, ma na to wpływ wiele czynników, nie zmienia to faktu, że samolot to na chwilę obecną najbezpieczniejszy środek komunikacyjny.
Gdańsk Stavanger i Gdańsk Manchester to kierunki, które na przestrzeni lat stają się coraz popularniejsze, mają na to wpływ niskie ceny biletów lotniczych, atrakcyjny czas przelotu oraz szeroko rozumiany komfort podróży gwarantowany przez linie lotnicze.