Mam długoletnie doświadczenie w dziedzinie zakładów bukmacherskich – jednak niestety jest tak, iż straciłem niemałe pieniądze. I dopiero od jakiegoś roku nareszcie nie sponsoruję bukmacherów.
Co się stało? Cóż, w zasadzie uważam, iż niegdyś zbytnio skupiałem się na tym by obstawiać dużą liczbę spotkań. To oczywiście ma wiele sensu, lecz prawda jest taka, że bukmacherzy codziennie zarabiają wielkie pieniądze na właśnie tych ludziach, którzy tak grywają. Czyli trzeba trochę zmienić swoją strategię gry – o wiele lepszym wyjściem jest to by postawić kilka spotkań na jednym kuponie.
Ba, tak naprawdę najczęściej sytuacja jest taka, iż generalnie stawiam tylko jedno spotkanie – jednakże kurs jest stosunkowo wysoki, minimum 2. Uważam, że to wspaniałe, iż mam możliwość poznać typy dnia: a więc są w Polsce profesjonalni typerzy, którzy z bardzo dużą chęcią dzielą się własnymi typami. Bardzo lubię, gdy inni ludzie tak właśnie robią, bo jeżeli się znają, to w zasadzie są bardzo pomocni. Chcę również nieco wspomnieć o psychice – czyli zasadniczo czymś niezmiernie pomocnym jest to by nie sądzić, iż OK jest to by nieustannie grać. Trzeba zrobić sobie przerwy – są one wskazane dla zdrowia psychicznego.