Hotel położony jest w przeuroczym miejscu nad Zalewem Zegrzyńskim. Jest to luksusowy kompleks hotelowo konferencyjny z bogatym zapleczem rekreacyjnym.
Hotel gotowy jest na przyjęcie 330 gości i umieszczenie ich w 166 pokojach i apartamentach.
Można też zorganizować w tym hoteli konferencję, szkolenie, sympozjum czy imprezę integracyjną gdyż hotel dysponuje 13 w pełni wyposażonymi w sprzęt audiowizualny i dostęp do Internetu salami konferencyjnymi na 850 miejsc.
W hotelu jest także 16 ekskluzywnych gabinetów Wellness & SPA, gdzie czekają na gości między tradycyjnymi usługami orientalne masaże połączone z zabiegami Ayurveda wykonywanymi przez hinduskich specjalistów.
W hotelu jest także bardzo ciekawie zaprojektowany Aquapark z 90 metrową zjeżdżalnia i efektami multimedialnymi, która sprawia ogromne wrażenie na gościach.
Hotel ma prywatną plażę, korty tenisowe i do gry w squash i jeszcze wiele innych atrakcji. Jest taż specjalny program realizowany z myślą o najmłodszych gościach hotelu, którzy pod profesjonalną opieką mogą nauczyć się podstaw malarstwa,sztuki kulinarnej tańca czy gry aktorskiej.