Medycyna pracy Poznań i Medycyna pracy Kraków

Inwestycja w zdrowie

Zaczynając karierę, jako młody przedsiębiorca często nie brałem pod uwagę potrzeb pracowników. Naiwnie sądziłem, że tylko duży zysk dla mnie jest najlepszy. Tu i teraz. Życie pokazało, jak bardzo się myliłem. Pracownicy bardzo krótko u mnie pracowali, nie przykładali się do powierzonych im zadań oraz zasad bezpieczeństwa i higieny na stanowiskach pracy. Zdarzały się kradzieże. Niektórzy okradali i mnie, i współpracowników. Koszmar.
Postanowiłem to i siebie zmienić. Zacząłem inwestować w ludzi. Przede wszystkim wreszcie pozwoliłem im zarobić. Od razu skończyła się częsta rotacja kadry. Kradzieże stały się naprawdę sporadyczne. BHP też dużo lepiej. Wszyscy zaczęliśmy tworzyć firmę, która łączy nas również ideą, a nie tylko marnymi zarobkami i to na krótki czas.
Potrzebuję zdrowych pracowników. Choroby moich ludzi dezorganizują mi pracę. W mojej pierwszej siedzibie w Małopolsce okazało się, że w takiej kwestii, jak medycyna pracy Kraków ma wiele gabinetów lekarskich. Kilka lat później w Wielkopolsce również nie miałem problemów. I tu w takiej kwestii jak medycyna pracy Poznań miał ciekawą ofertę. W obu miastach medyczna opieka nad moimi pracownikami była niedroga i okazała się świetną inwestycją.