Codzienny natłok obowiązków, szybkie tempo życia i stres w pracy powodują, że mamy coraz mniej czasu dla siebie. Warto jednak znaleźć wolną chwilę na swoje małe przyjemności, które pozwolą nam się odprężyć, zrelaksować i uspokoić myśli. Jedni doskonale odpoczywają w ciszy, czytając książki ulubionego autora lub oglądając ciekawe filmy, inni wolą aktywną formę spędzania wolnego czasu.

Doskonałą propozycją dla odważnych są kursy i szkolenia spadochronowe AFF. Kurs taki składa się z części teoretycznej oraz praktycznej, obejmującej kilka skoków z instruktorem z wysokości 4000m (każdy skok to około 60 sekund wolnego spadania). Dodatkowo skoki są filmowane i omawiane z instruktorami. Większość ośrodków organizujących tego typu szkolenia dysponuje własnym sprzętem, nie trzeba więc od razu dokonywać jego zakupu. Skoki spadochronowe nie są jednak dla każdego. Ograniczeniem jest przede wszystkim cena. Najtańszy wariant kursu to wydatek około 4000 tys. złotych.
Jeśli jesteś miłośnikiem sportów ekstremalnych, a twój budżet na to pozwala, warto zainwestować w szkolenie AFF. Skok z tak dużych wysokości dostarczy niespotykanych wrażeń i może stać się pasją na całe życie.