Urlop pod hasłem „Bory Tucholskie wakacje z dzieckiem” możemy zrealizować goszcząc na Dniach Borów Tucholskich. Jest to jedna z największych imprez organizowanych w rejonie Pomorza. To święto regionu związanego z jednym z największych lasów w Polsce.
Dni Borów Tucholskich organizowane są, aby zapoznać odwiedzających z wspaniałą kulturą regionu, która tworzona jest dzięki bardzo bogatym tradycjom regionalnym. Bliskość Borów Tucholskich powoduje, że rozwinęło się tutaj wiele rzemiosł związanych z lasem i jego okolicą.
Dni Borów Tucholskich odbywają się pod hasłem „Przyjeżdżajcie! Las Was powita, a ludzie ugoszczą!”. Takie zawołanie idealnie odpowiada na naszą potrzebę zorganizowania wypoczynku w stylu „Bory Tucholskie wakacje z dzieckiem”. Dzięki Dniom Borów Tucholskich zapoznamy się z dorobkiem i pięknem regionu, wypoczniemy i będziemy się wspaniale bawić z całą rodziną.
Impreza ta posiada ponad półwieczną tradycję, a jej początki  sięgają dwudziestolecia międzywojennego. Zorganizujmy „Bory Tucholskie wakacje z dzieckiem” w oparciu o Dni Borów Tucholskich, a nie będziemy żałować.