To zadziwiające jak przez ostatnich kilkanaście lat świat nam się skurczył. Oczywiście nie w sensie dosłownym, bo to by mogło doprowadzić do jakiegoś kataklizmu.

Chodzi o podróże i zwiedzanie innych krajów. Bilety lotnicze do największych stolic w Europie możemy kupić w bardzo korzystnych cenach. Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że nasz czas jest dla nas bardzo cenny, paliwo i kolej tak samo kosztują, to wybór podróży samolotem wydaje się najrozsądniejszy.
Jeżeli jesteśmy aktywni to przez weekend możemy naprawdę dużo zwiedzić, zjeść i wypić. Mój znajomy bardzo upodobał sobie Włochy i kiedy ma ochotę oderwać się od rzeczywistości zamawia bilet i leci np. do Rzymu w promocyjnej cenie.
Ze zmian na lepsze- dobrze, że powstaje coraz więcej połączeń lotniczych z większych miast w Polsce i nie trzeba już najpierw dojechać pociągiem do Poznania czy Warszawy, a potem w samolot, który zabierze nas do celu.
Bardzo ciekawym kierunkiem jest Islandia z jej niesamowitym wulkanicznym krajobrazem, gdzie również możemy polecieć czasem za mniej niż 100 zł w jedną stronę. Naprawdę warto!